Veleka Place

Основни удобства

  • 70 m²
  • 1 спалня
  • 1 баня

Местоположение

    70 m² Veleka Place апартамент се състои от 1 спални и може да побере до 4 души.

    Апартаментът е на 1.2 км от Akasha Surf School и на 4.6 км разстояние от Butamyata Beach. Имотът е на около 1 км от центъра на Синеморец. Сладкарница MaSa - Sweet & Salty е на 5 минути разстояние пеша.

    Имотът включва 1 бани.

    В допълнение, има напълно оборудвана кухня за комфорта на гостите.

    Важна информация

    Настаняване: от 13:00 до 23:59
    Напускане на хотела: до 11:00
    Номер на лицензаСФ-1Е9-6ЛЦ-А0

    Опции за стая в Veleka Place Синеморец

    Имотът включва 1 бани.

    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    Veleka Place Синеморец Легла снимка Veleka Place Синеморец Удобства снимка Veleka Place Синеморец Стая снимка Veleka Place Синеморец Удобства снимка Veleka Place Синеморец Съоръжения снимка Veleka Place Синеморец Стая снимка Veleka Place Синеморец Стая снимка Veleka Place Синеморец Кухня снимка
    Апартаменти с една спалня

    Размер: 70 m²

    Тип легло: 2 Single beds

    Повече информация +

    Местоположение на Veleka Place Синеморец

    Забележителности
    Страхотни ресторанти
    Транспорт

    Отзиви на гости на Veleka Place Синеморец

    Тук можете да намерите проверени отзиви, които нашите потребители са публикували на този уебсайт

    Все още няма отзиви :(

    Ако сте отсядали в този хотел, споделете впечатленията си с нас, моля

    Напишете преглед

    Напишете преглед

    Кога пътувахте?

    Вашата рейтингова точка

    Много лошо
    Отличен

    Вашите данни

    Откъде сте?
    Благодаря ви! Благодарим ви, че отделихте време да споделите опита си. Вашето мнение ще бъде публикувано скоро.

    Прегледът не е изпратен.

    Моля, опитайте отново.

    Популярни хотели в България

    Благодарим ви за абонамента
    Валута
    • USD Американски Долар
    • EUR Евро
    • GBP Британски Паунд
    • AUD Австралийски Долар
    • CAD Канадски Долар
    • BRL Бразилски Реал
    • CNY Китайски Юан
    • CZK Чешка Крона
    • DKK Датска Крона
    • HKD Хонгконгски Долар
    • ILS Нов израелски шекел
    • JPY Японска Йена
    • MYR Малайзийски ринггит
    • NZD Новозеландски Долар
    • NOK Норвежка Крона
    • PLN Полски злоти
    • RON Нова румънска леа
    • RUB Руска Рубла
    • SAR Саудитски Реал
    • SGD Сингапурски Долар
    • ZAR Южноафрикански Ранд
    • KRW Южнокорейски Вон
    • SEK Шведска Крона
    • CHF Швейцарски Франк
    • TRY Турска Лира
    • UAH Украинска Гривна
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тай Бат
    Избор на език
    Проверете най-добрите налични тарифи
    Въведете вашите дати, за да видите цените
    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    Veleka Place Синеморец